• Bezpłatne konta osobiste i firmowe

    W dzisiejszych czasach nazwa konto osobiste nabiera nowego wymiaru. Takie konta to nie tylko pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności poprzez wszystkie znane nam kanały dostępu, tj. sieć Internet, wap, sms, telefon ale przede wszystkim konta osobiste to dziś wygoda tanich (bądź bezpłatnych) przelewów, możliwość zdefiniowania odbiorców (gdzie przelew do znanych nam osób i instytucji to tylko jedno kliknięcie) i cały zestaw dodatków od ubezpieczeń do doładowania telefonu komórkowego. Chciałbym przedstawić kilka ciekawych opcji naszych partnerów.

    Bankowość internetowa w dzisiejszych czasach to jedyny wybór bezpiecznego i taniego operowania swoimi pieniędzmi. Niemniej nie możemy wybierać ofert bezmyślnie bo i między bankami zdarzają się naciągające oferty. By nie zagubić się w tysiącach ofert proponuje zajrzeć to serwisów które pomagają nam w wyborze najmniej, bądź w ogóle nie obciążającym naszego domowego budżetu.

    mBank to prekursor innowacyjności jeśli chodzi o internetowe konta bankowe . Od powstania zaskakiwał nas rzetelnym podejściem do klienta z minimalistycznym nastawieniem na wyczyszczenie naszych kieszeni. To mBank jako jeden z pierwszych pozwalał na założenie konta osobistego bez pojawiania się w fizycznej siedzibie. Zainicjował formę przelewów bezpłatnych.

    Konta Oszczędnościowe to dziś jeden z popularniejszych produktów finansowych. Pozwalają na stosunkowo dobry (często wyższy niż lokaty) zarobek, bez niepotrzebnego opodatkowania, z pełnym dostępem do pieniędzy. Tutaj możemy z nich skorzystać w każdej chwili, bez utraty naliczonych już odsetek. Choć są oczywiście wyjątki gdzie np. za pierwszy przelew z konta oszczędnościowego nie ma opłat, za drugi już trzeba płacić często dużo wyższą sumę od standardowych kosztów przelewu.

    Wiele banków internetowych analizuje dziś wpływy na Twoje konto tworząc oferty kredytowe, pożyczkowe skierowane tylko dla Ciebie. W specjalnych zakładkach masz możliwość uzyskania kredytu odnawialnego, kredytu gotówkowego poprzez jedno kliknięcie myszki. Bank nie wymaga żadnych innych zabezpieczeń.Komentowanie zablokowane.