Artykuły w kategorii ‘Internet i komputery’

 • Raport NASK – Domeny w Polsce 2010

  0

  Jak wynika z ostatniego raportu NASK, Polska w ilości aktywnych domen narodowych
  zdobyła piąte miejsce w UE. Lokata ta wynika z prawie 2 milionów aktywnych domen .pl, funkcjonalnych i regionalnych. W ilości zarejestrowanych domen narodowych poprzedzają nas tylko takie kraje jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia oraz Włochy. Tak wysoki wynik nasz kraj zawdzięcza głównie atrakcyjnym promocjom na rejestrację domen, stosowanym przez NASK oraz pozostałych rejestratorów. Warto też nadmienić o przyroście ilości
  zarejestrowanych domen rok do roku. Przyrost ten wynosi blisko 25% w skali roku. Niestety odwrotną sytuację widać
  w temacie odnowień domen. W trzecim kwartale 2010 roku poziom odnowień wyniósł tylko 58%. Wynika z tego, że po roku zrezygnowano z prawie połowy zarejestrowanych domen. Jest to bardzo zły wynik w porównaniu do pozostałych krajów w Unii Europejskiej.
  Zasadniczą przyczyną tego stanu jest prawdopodobnie wysoka cena odnowień domen. Tę sytuację mogłaby poprawić zmiana rejestratora przez właścicieli domen. Dwaj najwięksi krajowi rejestratorzy, mający w sumie około 50% udział w rynku, mają ceny odnowień blisko dwukrotnie wyższe niż najbardziej konkurencyjne firmy w kraju. Z raportu wynika, że miesięcznie transferowane pomiędzy operatorami jest zaledwie 10000 domen, co przy sumarycznej ilości prawie 2 milionów jest bardzo znikomą wartością. Domeny, Hosting 2010…

 • Grafika projektowanie i nie tylko

  0

  W dzisiejszych czasach technika rozwinęła się tak bardzo, że właściwie ciężko wyobrazić sobie bez niej życie. Komputery, Globalna sieć – wszystko to jest obecne właściwie w każdym domu, albo przynajmniej w niemal każdym domu i jest użytkowane namiętnie przez większość członków każdej rodziny. Jednakże komputery nie służą tylko i wyłącznie do mojej przyjemności i do tego, ażeby ułatwić nam życie, chociaż wiadomo – jest to bardzo istotne wykorzystanie tych właśnie wynalazków. Bardzo ważnym jednak wykorzystaniem i możliwością komputerów jest to, że umożliwiają one pracę dla wielu ludzi. Praca zarobkowa połączona z zainteresowaniami – to po prostu coś, o czym marzy wielu ludzi. W gronie wielu typów pracy, jaką można wykonywać , wiele osób wybiera tworzenie stron internetowych WWW, a w tym aspekcie bardzo duże znaczenie ma grafika projektowanie. Otóż  każda strona internetowa musi mieć jakiś design, a aby był on choćby zadowalający, potrzebna jest osoba, dla której grafika projektowanie nie ma żadnych tajemnic. Dzięki odpowiednim pomysłom jak również odpowiednim umiejętnościom, grafik ma możliwość wyprodukować w rzeczywistości wspaniałą stronę, w której grafika projektowanie będzie zachwycać każdego, kto na taką stronę trafi.

   

 • Tanie domeny, tani hosting

  0

  Twoja firma ma już serwis internetowy? A może chcesz dopiero założyć firmowy portal internetowy? Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy Cię do skorzystania naszego pięcioletniego doświadczenia. Chętnie podpowiemy rozwiązania. Dostosujemy ofertę dla Ciebie lub twojej firmy. Doradzimy w zakresie utrzymania serwisu i firmowej poczty na naszych serwerach, rejestracji domeny oraz projektowania stron www. Tylko w naszej firmie znajdziesz wszystkie usługi w jednym miejscu, a nasi administratorzy i webmasterzy pomogą Ci w prowadzenie twojego biznesu. Nie zwlekaj – zapraszamy…

 • Czym jest serwer.

  0

  Hosting, to usługa polegająca na oddaniu do dyspozycji użytkownika określonej przestrzeni dysku twardego, lub też pełnego serwera. Jest ona jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług rynku internetowego. Niestety jej popularność powoduje, że w przypadku ofert małych, niepewnych firm, oferowany przez nie hosting stron www odbiega od przyjętych norm i standardów. » Read the rest of the entry..

 • Inwestuj w domeny internetowe

  0

  Domeny wciąż sprzedają się świetnie. Polski rynek, mimo że wydaje się być nasycony, co roku notuje poprawę sprzedaży. Tym samym coraz trudniej o krótkie, łatwe do zapamiętania domeny internetowe, najbardziej korzystne z punktu widzenia marketingowego. Według analiz, najbliższe miesiące nie będą odbiegać od schematu, który widzimy na przestrzeni ostatnich kilku lat – systematycznie wzrastać będzie liczba zarejestrowanych domen. » Read the rest of the entry..

 • Dobre forum dla singli

  0

  Single to ludzie, którzy zdecydowali się żyć w samotności. Co do zasady przeważnie wykształceni, dobrze zarabiający, mający pasję i chęć rozwijania się. Są  oni skoncentrowani na własnych potrzebach, na własnych słabościach. Przeważnie są to hedoniści. Nie potrafią dzielić się swoim życiem z druga osobą ponieważ moją  wysokie wymagania.

  Są zajęci ubieganiem się za swoim szczęściem… nie dostrzegają wartościowych ludzi, którzy są koło nich i mogliby być potencjalnymi kandydatami. Zbyt wysokie mniemanie o sobie nie pozwala dostrzec szans na wartościowe związki.  Single szukają wybawcy, który ich zafascynuje i oczaruje. Zburzy ich własny świat i zbuduje od nowa.

  Bliskość jest bardzo dużym problem u singli. Nie potrafią zaakceptować obecności drugiej osoby. Dlatego większość z nich decyduje się na seks, po czym nad ranem znikają. Nie są w stanie wypić porannej kawy, wspólnie przyszykować śniadania. Okazywanie uczucia, przytulanie, zainteresowanie jest niewskazane. Boją się oni okazać emocje, więc są niedostępni, oschli, nieobecni. Są jakby za kurtyną czułości. Nie potrafią za niej wyjść. Potem powroty do własnych kątów. Chwila spokoju, wytchnienia. Powrót do codzienności.

  Są to też osoby, które wcześniej były w toksycznym związku  na obecną chwilę potrzebują czasu aby zdystansować się. Psychiczne rozterki budują barierę, która uniemożliwia zbudowanie kolejnej mocnej relacji. Problem tkwi w ich wspomnieniach, które zatruwają życie osobie zranionej. Są oni przewrażliwieni, nieufni, nieskorzy do nawiązywani bliższych kontaktów emocjonalnych. Widzą złe zamiary, jak chęć wykorzystania ich. Czasami problem dotyczy nawet obsesji.

  Miłość jest postrzegana jako produkt lub lek antydepresyjny, na zasadzie, ,znajdę sobie kogoś na weekend to  będę miał lepszy humor” lub zaleczenie ran ,przydałby mi się teraz czuły mężczyzna, czuję, że szybko pozbierałabym się po nieudanym romansie”. Chcą czuł miłość innych, nie dając nic z siebie, traktują swoich chwilowych partnerów jak plastry na rany.

  Nikt sobie nie zdaje sprawy, że singlem jest łatwo manipulować. Jest on modny, media kreują jego pragnienia i potrzeby. W rodzinie ludzie wspierają się wzajemnie i dbają o siebie, chcą dobra dla całej rodziny, a więc nie jest mini tak łatwo manipulować. Miłość jaką ludzie się nawzajem obdarowują, scala ich i chroni. Faktem jest, że rzeczywiście życie w pojedynkę rzadko jest dobrowolnym wyborem.

 • Tanie domeny, tani hosting

  0

  Twoja firma ma już serwis internetowy? A może chcesz dopiero założyć firmową stronę www? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapraszamy Cię do skorzystania naszego doświadczenia. Chętnie doradzimy. Dostosujemy ofertę dla Ciebie lub twojej firmy. Doradzimy w zakresie utrzymania serwisu www i firmowej poczty na naszych serwerach, rejestracji domeny oraz projektowania stron www. Tylko w netwave.pl znajdziesz wszystkie usługi w jednym miejscu, a nasi administratorzy i webmasterzy pomogą Ci w prowadzenie twojego e-biznesu. Zapraszamy…

 • Czym jest hosting.

  0

  Hosting, to usługa polegająca na przekazaniu do dyspozycji klienta określonej powierzchni dysku twardego, lub też całego fizycznego serwera. Jest ona jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług rynku internetowego. Niestety jej popularność powoduje, że w przypadku ofert małych firm, udostępniany przez nie hosting stron internetowych odbiega od ogólnych norm i standardów. Problemy z wyświetlaniem się strony mogą mieć niemiłe w skutkach konsekwencje z punktu widzenia marketingu sieciowego, patrząc przede wszystkim pod kątem wyszukiwarki Google. » Read the rest of the entry..


Page 1 of 1912345»10...Last »