Autor artykułu

 • Pompy zębate

  0

  Pompy zębate są wszechstronne – prosta regulacja i różnorodność wykorzystania, praca w dwóch kierunkach. Zmiana kierunku obrotów nie ma wpływu na parametry pracy pompy do szamponów.

  Montowane przeze mnie wysokociśnieniowe pompy zębate są przeznaczone do szerokiego stosowania jako generatory energii w układach hydraulicznych. Są to pompy zębate o zazębieniu zewnętrznym z hydrauliczną kompensacją luzów osiowych co zapewnia wysoką sprawność oraz dodatkowo niski poziom hałasu. Oprócz wysokimi nominalnymi ciśnieniami pracy do 275 bar i wydajnościami do 70 cm3/obr zapewniamy rozległą gamę płyt przyłączeniowych, wałków, gniazd przyłączy hydraulicznych , a dodatkowo układów wielosekcyjnych o zwartej konstrukcji. Ilustrujące pompy mogą być wyposażone w dodatkowe zawory przykładowo. przelewowe, redukcyjne, dzielniki strumienia, itd. , a dodatkowo wspólny port ssawny w układach wielosekcyjnych. Rozpoczęcie montażu pomp na miejscu w kraju umożliwia nam oprócz różnorodnością rozwiązań zaoferować niedługi czas realizacji zamówienia. Dzięki szerokiej gamie opcji możemy polecić nasze towary jako zamienniki pomp znanych światowych producentów takich jak Obl.

 • Wina

  0

  Z stanowczością nierzadko pijąc wino bądź piwo masowej produkcji myśleliśmy, jak je produkować, jaki osprzęt jest do tego celu wymagany i w jaki sposób zrobić taki alkohol w domu. Domowe wino bądź też piwo domowe to świetna alternatywa dla napojów alkoholowych dostępnych w placówkach handlowych. Z całą pewnością będą smaczniejsze, zdrowsze i pozbawione szkodliwych środków konserwujących. Nadto ich przygotowanie przysporzy nam masy zadowolenia oraz spełnienia. Przepis na wino domowe bądź domowe piwo bez problemu odszukamy w dobrych kucharskich książkach bądź też w Internecie. Niestety do ich wytworzenia będziemy potrzebowali specjalistycznego osprzętu – balony na wino, gąsior, lejek ze szkła, parafina i tym podobne. Łączny koszt zakupu wymienionego wyżej sprzętu oraz dodatków nie jest zbyt wysoki, toteż wydatek taki nie powinien stanowić dla nas zbyt wielkiego wydatku. Potrzebny będzie też zakup składników do produkcji alkoholu oraz butelki na wino czy przygotowane już domowe piwo. » Read the rest of the entry..

 • Pompy spożywcze

  0

  Krzywki poczwórne dla cichej pracy i lepszych osiągów. Doskonałe dla procesów CIP i programów wymagających wysokich prędkości obrotowych. Opcjonalnie możliwe wykonanie ze stopów niezacierających się. Pompy Waukesha mają krzywki BI-WING (sierpy) stosowane do medium z ciałami stałymi. Opcjonalnie możliwe wykonanie ze stopów niezacierających się.

  Pompy krzywkowe mogą być dostarczane z uszczelnieniami pojedynczymi albo podwójnymi przepłukiwanymi. Uszczelnienia mechaniczne wbudowane są w wirnik – wymóg dla maksymalnej higieny i osiągów pompy, jak również dla właściwej pracy przy wszystkich temperaturach. Łatwe do obsługi na stanowisku pracy pompy. » Read the rest of the entry..

 • czysty kolagen

  0

  Czysty Kolagen jest sporadycznie spotykanym kosmeceutykiem w obiegu kosmetycznym. Zwykle kolagen jest dodawany do kosmetyków nawilżających. Głównie jest to nieaktywny kolagen bydlęcy. Czysty Kolagen to kosmetyk wytwarzany z ryb. Ma właściwości odmładzające. Przedostaje się w głębsze warstwy skóry oraz pobudza ją do większej produkcji kolagenu ustrojowego. Niewielki zakres temperatur w których może być magazynowany uniemożliwia używanie kolagenu naturalnego jako składnika kremów nawilżających. Uporządkowanie aminokwasów w czystym kolagenie znosi temperatury od pięciu do dwudziestu ośmiu stopni.  Należy kolagen stosownie traktować zarówno w czasie przewozu, składowania jak i rozprowadzania. Tylko Czysty Kolagen w formie żelu rozprowadzany poprzez przedsiębiorstwo Colway jest aktywnym odmładzającym kolagenem.

 • kolagen inventia

  0

  Kolagen Inventia to kosmetyk wytwarzany przez rodzimą firmę. Kolagen w żelu znalazł szerokie zastosowanie w kosmetologii jako kosmetyk odmładzający. Producent Inventia trudni się produkcją kolagenu od wielu lat. Sukces kolagenu sprawił, że stały się wskazane kosmetyki dodatkowe niezbędne do zrobienia całkowitych terapii. Do tego celu powstały kremy rewitalizujące oraz kosmetyki do oczyszczania twarzy przed aplikacją rybim białkiem. Kosmetyki są bezpieczne dla czynności białka. Rekomenduje się używanie ich jako samodzielnych kosmetyków nie zawsze w połączeniu z rybim żelem. Kolagenowy żel do Mycia Twarzy wytwarzany przez spółkę Inventia jest wyśmienitym i cenionym kosmetykiem do demakijażu, oczyszczania skóry przed położeniem się spać oraz do powszednich codziennych zabiegów kosmetycznych.

 • Wybieramy drzwi stalowe

  0

  Jeszcze zanim zaplanujemy przytulne wnętrze naszego mieszkania warto abyśmy zastanowili się nad tym, jakie drzwi wejściowe, drzwi stalowe w nim zainstalujemy. Tylko pozornie jest to zadanie łatwe. Wystarczy bowiem zaopatrzyć się w dowolny katalog przygotowany przez którąś z firm oferujących drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz drzwi stalowe do budynków, aby się przekonać, że możliwości jest wiele.

  Każda profesjonalna firma udostępnia swoim klientom listę firm i instytucji, którym świadczyła usługi. My zaś możemy u źródła zweryfikować, czy rzeczywiście odbiorcy drzwi nie napotykali na żadne trudności. Profesjonalny producent drzwi, dostawcy, dystrybutorzy gwarantują zresztą nie tylko dostarczenie drzwi pod adres wskazany przez osobę składającą zamówienie, ale także wcześniejsze pobranie ich wymiarów oraz montaż. » Read the rest of the entry..

 • Okulary czy soczewki

  0

  Problemy ze wzrokiem posiada bardzo wielu ludzi. Świadczy o tym chociażby cyfra okularników oraz dodatkowo ludzi noszących soczewki. Dotknięci kłopotem w znaczącej liczbie przypadków zastanawiają się, które rozwiązanie będzie dla nich bardziej wygodne i odpowiednie – okulary czy soczewki. Decyzja ta jest niełatwa, dlatego w takim wypadku warto kierować się założeniami naszego lekarza okulisty. Dylematy dotyczące mody nie powinny być dla nas interesujące, gdyż zdrowie jest na 100% najbardziej istotne. Oprócz tego teraz modne są zarówno okulary jak również soczewki. O ile chodzi o okulary to zwłaszcza modne są mocne, wyraziste oprawy w ciemnym kolorze. Takie modele przekazują głównie największe domy mody , a oprócz tego gwiazdy określane mianem ikon. W przypadku soczewek również można mówić o modzie, gdyż ostatnimi czasy w sklepach pojawiło się kilka nowości. Do niedawna soczewki kontaktowe były po prostu niewidocznymi szkiełkami. Aktualnie niesłychanie pożądane są soczewki kolorowe pozwalające na zmianę koloru oczu. Bez większych trudności znaleźć można też bardziej wykwintne „modele” ozdabiane kryształkami i innymi ozdobami. Warto dodać jednakże, aby nie przesadzać z kwestiami dotyczącymi mody i nie decydujmy się na soczewki, które nie spełniają wszystkich kwestii bezpieczeństwa. Zły ich dobieranie może spowodować, że stan naszego wzroku ulegnie jeszcze większemu pogorszeniu. Wiele opinii i komentarzy na temat modnych soczewkach kontaktowych znaleźć można w sieci. Przede wszystkim atrakcyjne dla nas powinny być materiały umiejscowione na forach internetowych.

 • Telewizja przemysłowa daje bezpieczeństwo

  0

  telewizja przemysłowaTelewizja przemysłowa to, ściśle z terminologią, proces transmitowania obrazu z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym, służący do dozoru także zwiększenia bezpieczeństwa pomieszczeń lub powierzchni, w obszarze jakich zostały zainstalowane kamery. Podgląd z kamer zwykle jest udzielony wyłącznie na stanowiskach ochrony w celu doglądania przypuszczalnie niebezpiecznych zachowań.

  Telewizja przemysłowa obecna jest między innymi w takich obiektach jak centra kupieckie, supermarkety, kasyna gry, ulice miast, place itp. itd. » Read the rest of the entry..


Page 1 of 11712345»102030...Last »