Autor artykułu

 • Legowisko dla psa

  0

  To że najlepszą formą, a w zasadzie najwygodniejszą są zakupy internetowe, nie powinno się nikogo przekonywać, dzisiaj chcę Tobie polecić artykuły dla zwierząt. Wiadomo, jest kilka rzeczy których nie sposób zakupić poprzez net, ale np legowisko dla psa czy też klatka dla gryzoni albo drapak dla kota a i torba transportowa są to rzeczy które nie wymagają specjalnie przymierzania czy też innych zabiegów związanych z dopasowaniem. Zdecydowana większość tych rzeczy jest standardyzowana i nie ma potrzeby osobistego dobierania tego. A dzięki wygodzie, wszystko może dojść do nas drogą pocztową albo kurierską. Oto jak to się u mnie zaczęło:

  Wiele lat temu naszej kuzynce Magdalence ktoś podrzucił pod drzwi mieszkania pudełko. Myślała, że to zwykła pomyłka, nieporozumienie, ale po kilku godzinach zainteresowała się jego zawartością, jako że żadna osoba po przesyłkę się nie zgłaszał. Były w niej trzy maleńkie, jeszcze ślepe kocięta.

  Madzia zdawała sobie sprawę, że jako osobie pracującej, niełatwo jej będzie wykarmić i wychować trzy kotki. Reagując na sytuację odruchem szlachetnego serca przywiozła je do swoich rodziców.  Rozumowanie było słuszne, niemniej jednak ciocia na ich widok złapała się za głowę. Kotki zostały rozbrajające, sytuacja raczej nieodwracalna, więc wraz z siostrą zadeklarowałyśmy własną radę.

  Wkrótce kocięta zaczęły popiskiwać i domagać się jedzenia. I tu klops: zupełnie nie wiedziałyśmy, czym można karmić takie malutkie zwierzątka. Na szczęście własną wiedzą wspierał nas sympatyczny lekarz weterynarii. Od tej pory, aż do współcześnie kotki pozostają pod jego stałą opieką. Dowiedziałyśmy się wówczas, że rzadko nierzadkoażeby małe kocięta przeżyły bez pokarmu matki.

  Kotki zostały karmione smoczkiem, wszystkie trzy jednocześnie przez trzy mężczyźni i kobiety, bo na to, ażeby poczekać na własną kolejkę, brakowało im cierpliwości – wchodziły po nogach na nasze kolana. I wówczas otrzymały imiona. Najmniejszy, który częściej „łapał” infekcję,  potrzebował najwięcej czułości, najdłużej jadł, a potem długo  jeszcze ciągnął palec, dostał niewiele wytworne, ale odpowiadające prawdzie imię – Ciągutek. Drugi z kolei, szary w ciemniejsze paski, z wojowniczą naturą – Tygrysek. A trzeci największy z nich, najbardziej samodzielny, z czarną kropką na nosie – ze 100% pewnością Kropek.

  Kotki rosły, niemniej jednak strasznie psociły. Po czterech miesiącach zostały na tyle duże, że powinno się było pomyśleć o ich przyszłości. Tygrysek otrzymał nowego posiadacza, Ciągutek pozostał u cioci, a Kropek u mnie. W tym momencie jest mądrym, żywo reagującym na wszelkie polecenia, kotkiem.

  I kiedy dojrzała we mnie myśl, że otworzę internetowy sklep zoologiczny Łódź, nie było wątpliwości, że może jedynie nazywać się KROPEK.

   

  Mam nadzieję, że mój sklep pomoże Państwu we właściwym wyborze artykułów zoologicznych. Staram się, ażeby przedstawiane towary były ciekawe, efektywne, przydatne zarówno właścicielom, jak i ich pupilom.

 • Fotografia krajoznawcza

  0

  Fotografia krajoznawcza jest specyficznym typem fotografii, który uprawiany jest na pewno zarówno przez fotografów zawodowych, jak i amatorów. Na 100% zasadniczym źródłem edukacji na ten temat jest praktyka fotografów zawodowych, którzy zajmują się tą dziedziną fotografii codziennie i są w stanie utrzymać się tylko z uprawiania tego tematu. Ze stuprocentową pewnością takich osób na rynku jest bardzo niewiele, w związku z tym i źródła informacji są skąpe. W ciągu ostatnich lat na czoło takiej działalności wysunęło się z pewnością wiele ludzi, z których wspomnieć należy Krzysztofa i Rafała Jabłońskich, członków Związku Polskich Artystów Fotografików, którzy są autorami wielu albumów, książek i wystaw z motywem fotografii krajoznawczej. W książkach obu autorów wyszukać można fotografię zarówno dokumentacyjną jak i artystyczną, która ma w zależności od typu albumu pokazywać piękno Polski. Książki te prezntują najciekawsze zabytki państwa w ujęciu zewnętrznym i w tak żadkiej współcześnie prezentacji wnętrz , a ponadto malarstwa i rzeźby. Obejrzeć możemy również wspaniałe krajobrazy z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Wyczekane, dobrze skomponowane fotografię przekazują nasze góry, czy jeziora w sposób skomplikowany do znalezienia poprzez przeciętnego wędrowca. Albumy te pokazują też polski folklor zachowany w skansenach i ludowych świętach.

 • Kalendarze książkowe

  0

  Na wyjątkowy i ciekawy myśl wpadło jedno z wydawnictw książek postanawiając wydać kalendarz kinomana. Ten niezwykły, pełen obrazków produkt został wydany w formie książkowej. Tak jak pozostałe kalendarze książkowe tak i ten spełnia priorytetowe funkcje jakie powinien spełniać kalendarz, jest jednakże również przewodnikiem po kinie od momentu jego powstania do dnia dzisiejszego. Nie było na naszym rynku do tej pory podobnego temu wydawnictwa i dlatego ciesze się, że coś takiego w końcu się pojawiło. Ten niezwykły kalendarz, tak odmienny od pozostałych bez wątpienia zostanie zauważony i doceniony przez użytkowników. Choć każdego roku decyduję się na zakup innego kalendarza, to w tym przypadku myślę, że mógłbym się przywiązać do takiej formy i szaty graficznej. Myśl naprawdę jest nietypowy a wykonanie dosłownie przy wysokich standardach jakie reprezentują wszystkie kalendarze książkowe zasługuje na wyjątkową uwagę i podziw. Gdyby w dalszym roku wydawnictwo ponownie zdecydowało się na produkcję równie klimatyczną ze stuprocentową pewnością mieliby we mnie wiernego fana.

 • Kalendarze

  0

  Coraz częstszym sposobem dokonywania zakupów jest kupowanie online. Wszelkiego stylu sklepy wysyłkowe zyskują coraz większe znaczenie w gronie społeczeństwa. Wiele towarów kupujemy aktualnie za pośrednictwem Internetu. W gronie nich odnajdziemy też kalendarze. Różnorakie przedsiębiorstwa wysyłkowe proponują, swoim kontrahentom, bogatą gamę rozwiązań kalendarzowych. Możemy odnaleźć kalendarze ścienne oraz kalendarze podręczne różnorodnych wielkości i grubości. Dostępna jest też bogata paleta kolorystyczna danych towarów. Propozycje firm/spółek/korporacji wysyłkowych spotykają się z o wiele większym zainteresowaniem społecznym, aniżeli oferta znajdująca się na regałach sklepowych. Wyznacznikiem jest, przede wszystkim, cena detaliczna. Bezpośrednio od producenta albo z określonych firmy wysyłkowych możemy zamówić ten sam towar kategorycznie taniej. Wręcz doliczając koszty wysyłkowe zaoszczędzimy konkretną ilość posiadanej kasy. Dodatkowo, w tego rodzaju placówkach handlowych otrzymamy produkt odpowiadający nam kolorystycznie oraz organizacyjnie, co w bardzo wielu przypadkach stanowi problem w ograniczonym asortymencie sklepowym.

 • Olimp

  0

  Firma Olimp specjalizuje się w produkcji odżywek poprawiających ludzki metabolizm przeznaczona za równo dla kobiet, jak i facetów. Najpopularniejsze są wszelkiego typu substancje wspomagające proces treningowy na siłowni w sytuacji kulturystów. Najsłynniejszym przykładem jest Mariusz Pudzianowski. To w chwili obecnej on jest najsilniejszym człowiekiem świata. Odżywki Olimp bardzo pomogły mu w zdobyciu tego tytułu. Codzienne, niesamowicie nużące treningi już od wczesnych godzin porannych są bardzo wyczerpujące i wyniszczające organizm. Dzięki odżywkom prędko się regenerował i miał możliwość kontynuowania męczarni, by osiągnąć wymarzony sukces. W związku z wieloletnią współpracą firma Olimp produkuje specjalną serię odżywek nazywaną dominator. Jest to wysoce bogata w związki odżywcze i suplementy diety seria odżywek przeznaczona dla najbardziej wymagających kulturystów, która podnosi energię w bardzo krótkim czasie. Dzięki niej możesz odżywiać się tak dobrze, jak Mariusz Pudzianowski, dzięki czemu szybciej osiągniesz sukces.

 • Obuwie Sportowe i Moda

  0

  Jestem młodą osobą i bardzo zależy mi na tym, by wyglądać zawsze modnie. Lubię iść z duchem czasu, ponieważ uważam, że moda znajduje po to, ażeby skonwertować coś w szarej rzeczywistości, a a dodatkowo, żeby każdy mógł się ubrać według swojego uznania. Do tej pory kupowałam na aukcjach, ale spróbowałam raz zakupów w sklepie internetowym. Strasznie byłam zestresowana, ponieważ nie umiałam jeszcze dobrze poruszać się w tego typu środowisku internetowym. Bałam się, że włożę pieniądze w coś, czego dosłownie nie dostanę.  Natomiast okazało się, że po złożeniu zlecenia otrzymałam moje wymarzone obuwie sportowe , bo to w tej chwili na nie tak czekałam. Przesyłka okazała się zgodna z tym, co było w raporcie produktu, a ja bezpośrednio kipiałam z przyjemności. Koleżanki zazdrościły mi, że mam odlotowe buty adidas . Poleciłam im stronę, na której składałam zamówienie, więc w niezbyt długim czasie wszelkie miałyśmy podobne do siebie markowe buty. Na dodatek, również młodzież w naszym wieku ma możliwość skorzystać z oferty sklepów on-line z obuwiem, ponieważ wszelkie modele są dostępne w różnorakich rozmiarach i wszystkich kategoriach wiekowych.

  Od tego czasu nie tracę czasu na chodzenie po sklepach i szukanie czegoś fajnego dla mnie. W końcu, w każdej sytuacji mam pod ręką Globalną sieć Internet, a na jego wortalach jeden z najlepszych sklepów z obuwiem markowym.

 • Poszukiwanie okien

  0

  Wynajdowanie dobrej ekipy budowlanej, to coraz cięższe zadanie, dość dużo fachowców wyjechało, niełatwo rozpoznać oszustów i ciężko zaufać komukolwiek. Są na szczęście firmy, które własną uczciwość stawiają ponad wszystko, dając klientowi to co najlepsze na rozsądną cenę. Mowa to o korporacji empol.pl, która oferuje swoim klientom szeroko pojęty asortyment okienny. Począwszy od okien plastikowych, przez rolety zewnętrzne i systemy aluminiowe kończąc na ogrodach zimowych. Empol został kilkakrotnie wyróżniony za swoje towary, zdobył Dolnośląski Pozwolenie Gospodarczy, , a dodatkowo jest wielokrotnym laureatem skryptu Solidna Firma. Od niedawna firma jest obecna też na rynku Wielkopolskim, gdzie jej towary zostały bardzo dobrze przyjęte przez tamtejszych klientów. Zapraszamy do salonów okiennych gdzie można zasięgnąć fachowej porady i dokonać zakupów. Okna Poznań to strona z adresem biura w Poznaniu, a na Okna Leszno, znajdziecie info o biurze z Leszna. Godziny otwarcia punktów handlowych dostępne są na firmowej stronie producenta.

   

 • Ciekawe witryny w Internecie

  0

  Wyszukiwarki oparte na analizie informacji strony[edytuj]

  Ponieważ Globalną sieć Internet rośnie znacznie szybciej niż jakakolwiek grupa osób ma możliwość go katalogować oraz z powodu wad katalogów (np. pod danym hasłem może znajdować się tysiące stron), powstały wyszukiwarki, które przeszukują Globalną sieć analizując zawartość stron. Kiedy użytkownik poda wyszukiwarce zapytanie, ona odpowie mu łączami do stron, które uzna, w zależności od użytego algorytmu, za najbardziej odpowiednie.

  Wyszukiwarki oparte na tej zasadzie mogą objąć znacznie większą część sieci niż foldery. Niestety są one bardzo podatne na nadużycia, poprzez co użytkownik zamiast użytecznych informacji dostaje odnośniki na strony nie mające nic wspólnego z jego zapytaniem. Zwłaszcza wyspecjalizowały się w tym strony pornograficzne.
  Wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci[edytuj]

  żeby przeciwdziałać temu, wyszukiwarki zaczęły stosować analizę topologii sieci. Tak zatem stronę uważa się za odpowiadającą zapytaniu „britney spears”, o ile wiele stron na temat „britney spears” do niej linkuje. Strona porno z nagimi fotografiami Britney, niezależnie od indywidualnej treści, i niezależnie od pełnej liczby linków (głównie z innych stron porno) na nią, nie będzie w ten sposób uznana za związaną z tematem. Natomiast jeżeli zada się zapytanie „britney spears nude”, strona ta zostanie uznana za istotną, ponieważ linkuje na nią kilka stron o tematyce „nude”.

  Początkową istotność na podstawie prostej heurystyki, po czym zwykle wykorzystuje się algorytmu losowego skakania po linkach.

  Pierwszą wyszukiwarką, która zastosowała efektywne algorytmy analizy topologii sieci był Google.

  Wyszukiwarki oparte na analizie topologicznej są w znaczącej liczbie przypadków uważane za bardzo odporne na nadużycia. W rzeczywistości relatywnie czestym atakiem są spam-systemy automatycznej wymiany linków. Inną formą ataku jest zbudowanie dużej ilości gęsto linkowanych stron, z czego wszystkie na ten sam temat. Jest to natomiast zadanie niełatwe i wymagające dużego nakładu pracy, a modyfikując heurystykę wartości początkowych można znacznie ograniczyć ten proceder, którego skala na razie jest minimalna.
  Wyszukiwarki oparte na zasadzie aukcji miejsc

  Osobnym pomysłem jest wprowadzony poprzez Overture (http://overture.com/ ) system, gdzie strony płacą wyszukiwarce wiele centów za właściwie każde kliknięcie, przy czym miejsca są licytowane – strona która daje więcej za kliknięcie znajdzie się wyżej na liście rezultatów. Pozycje płatne są oznaczone jako takie, razem z ceną. System ten jest korzystny dla właścicieli stron – płacą oni wyłącznie za wejścia nie za wyświetlenia.

  Twórcy twierdzą, że jest on też korzystny dla użytkownika, gdyż jedynie strony, które oferują coś efektywnego z danej dziedziny mogą sobie pozwolić na taką reklamę. Z drugiej natomiast strony kilka użytecznych stron jest niekomercyjnych, a wręcz przy serwisach komercyjnych wyniki będą w większości wypadków nieoptymalne – przykładowo. na taką reklamę nie mogą sobie pozwolić strony, które posiadają niskie marże i oferują towary po niskich cenach, a wyłącznie te, które posiadają wysokie marże i oferują towary drożej.


Page 1 of 13412345»102030...Last »